Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Turizmus - vendéglátás szakon...

Turizmus - vendéglátás szakon tanulók, érintettek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kezdjek.. Hamarosan itt a végső döntés ideje.. Igazából ami engem érdekel, az a szervezkedés, rendezvényszervezés.. andragógia szakot sokan fujjolják, ahol elvileg erre lehet szakosodni, de most néztem pl. a BKF oldalát ahol a turizmus-vendéglátás szak elhelyezkedési lehetőségei közé sorolják a rendezvényszervezőt is. Viszont nem tudom, hogy milyen ez a szak. Mesélnétek róla? Tantárgyak? Matek, közgáz gondolom van :/ Nagyon nehéz szak? Segítsetek nekem feltérképezni, hogy miről is szól ez az egész.. Előre is nagyon szépen köszönöm !

2012. aug. 1. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A rekreáció és egészségfejlesztés is jo lehet még számodra, de ha rendezvényszervező akarsz lenni akkor az andragógia a nyerő! Am az emberek általában minden szakot fujjolnak csak az orvosoknak meg a termeszettudomanynak lehet eselye naluk...:)
2012. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is erre a szakra szeretnék menni. :) A fujjolókkal meg nem kell törődni, meg hogy "büfészak". Azt csináld és tanuld, amit szeretsz/szeretnél. Igen, sajnos a matek nagyon buktató tantárgy ezeken a szakokon.
2012. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én turizmus-vendéglátásra járok

szívesen válaszolok privin ha érdekel

2013. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!