Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGF-KVIK kereskedelem és...

BGF-KVIK kereskedelem és marketing Vs. BGF PSZF- gazdálokodás és menedzsment?

Figyelt kérdés
Igaziból ezeken belül is a szakirányok érdekelnének, kereskedelem (Kviken) vagy statisztikai elemző (Pszf-en)melyikkel lehet jobban elhelyezkedni?

2012. aug. 1. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel 8.hó 1-jén tetted fel a kérdést, sztem még nem késő válaszolnom, hacsak nem pótfelvételiztél :D


Először is a gazdment javaslom, a kereskedelem és marketingről nem sokat tudok h milyen, de sokan büfé-szaknak mondják.

Másodjára én pszf-en gazdmenen vagyok stat-elemző szakirányon, szal pont amit kérdeztél.


Szóval ha komolyan veszed és nem büdös a tanulás, akkor ellehet vele helyezkedni, jópáran pl. a KSH-nál kaptak munkát egyből diplomaszerzés után, de egy van egy ismerősöm aki egy nagyvállalatnál dolgozik kb 1 éve -ő is stat-elemzőn végzett- és 300 bruttó a kezdőfizuja...


Nemtom aktuális-e még ez a kérdésed, ezért csak a konkrétan feltett kérdést válaszoltam meg. Ha aktuális és még vmi érdekelne, akkor válaszolj erre a kommentre a kérdéseiddel :)

2012. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!