Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyen esetben is felvehetem a...

Ilyen esetben is felvehetem a diákhitelt?

Figyelt kérdés
Főiskolára járok, de OKJ képzésre. Ebben az esetben is jár? hallottam, hogy OKJ-ra nem fizet, de ha azt fősulin belül csinálom más a helyzet.
2012. aug. 2. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
nem, nem más, sajnos úgy nem jár!
2012. aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
De jár. Ha felsőfokú vagy emelt OKJ-t csinálsz, jár a diákhitel.
2012. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
2012. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Felsőfokú szakképzés, főiskolán.
2012. aug. 2. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Felveheted. Bármely hallgató felveheti aki megfelel a feltételeknek.

Az első válaszoló kedvéért (forrás: diakhitel.hu) a hallgató fogalma:



A Fogalomtár „EGT felsőoktatási intézmény” és „felsőoktatási intézmény” pontjában megjelölt intézményekben hallgatói jogviszonnyal rendelkező személy, valamint a felsőoktatási intézménnyel kötött megállapodás alapján szakközépiskolában szervezett felsőfokú szakképzésben résztvevő, a közoktatási törvény szerinti tanulói jogviszonnyal rendelkező személy.

2012. aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak az első félévre kell, bíztam benne nem bukom miatta.
2012. aug. 2. 10:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy felsőfokú szakképzésre járó diáknak ugyan olyan jogai vannak mint egy alapképzésre járó diáknak. Te is vehetsz fel hitel,ha államira jársz ösztöndíj is jár.
2012. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!