Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova érdemes jelentkezni az...

Hova érdemes jelentkezni az alábbi feltételek mellett?

Figyelt kérdés
Rendőrnek szeretnék tanulni, a Nemzeti Közszolgálati Egyetemre fogom beadni a jelentkezésemet, de tartok tőle, hogy nem vesznek fel. Gond nem lenne, mert a suli, ahol most vagyok, 5 éves, és még most leszek negyedikes, szóval egy évet még tudnék itt lenni ha nem vesznek fel, addig tudok javítani azon, amin kell. Viszont jobb lenne, ha már negyedik végén felvennének valahova, és halasztanék egy évet, és nem ötödik végén kellene szembesülnöm azzal, hogy lehet fel se veszenk sehova. Szóval a kérdésem az lenne, hogy hova adjam még be majd a jelentkezésemet, vagy mit érdemes csinálni ilyen esetben.

2012. aug. 2. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Tényleg korai még azon aggódni, hogy mi van, ha nem vesznek fel. Tanulj az érettségikre, szerezz pluszpontokat. De elmehetsz rendészeti szakközépiskolába is, ha elsőre nem vesznek fel NKE-re.
2012. aug. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És oda hogy megy a jelentkezés? Ugyanúgy mint a felsőoktatásba, vagy ide külön kell?
2012. aug. 3. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdés előtt nem tudsz rögtön halasztani. Annó én is kérdeztem ezt, nekem nem engedélyezték. Így szerintem csak az 5. év végén jelentkezz, amikor már tudnál járni.
2012. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az igen.. Ezt nem is tudtam. Köszönöm :)
2012. aug. 4. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!