Károli vagy Kodolányi?

Figyelt kérdés

Szociális munka szak érdekelne.

Károlin mennyire veszik komolyan a vallást?Milyen a kollégium?Külön vannak a nők meg a férfiak?A Pázmányon külön kollégiumban vannak ha jól tudom.Itt hogy van?Kötelezően kell tanulni a vallásról is?

Kodolányin milyen a kollégium?Tanárok/társaság?

Melyik lenne a jobb döntés?

Minden tapasztalat,vélemény érdekelne.

Köszönöm!



2012. aug. 2. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Károli. A Kodolányi egy nagy túró... A kolesznak utánnanézhetsz az egyetem oldalán vagy fórumokon kérdezősködhetsz :D
2012. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kodolányinak miért van ilyen rossz hírneve?Mi vele a baj?

Pedig nekem szimpatikus suli.:/

2012. aug. 3. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Korábban gazdálkodási-kommunikáció szakra jártam, most meg sportkommunikátorra járok. Nyilván nem választottam volna ismételten az intézményt, ha nem lennék vele megelégedve. Gyakorlatias, mindemellett családias, ami azért lényeges, mert közvetlen kapcsolat alakulhat ki közted és a tanáraid között. Ez a közvetlenség különösen igaz a szoc munka szakra, rengeteg a projekt munka és a terepgyakorlat, amelynek köszönhetően igen értékes gyakorlati tapasztalatokra és kapcsolatokra tehetsz szert. Szerintem igen jó választás!
2012. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ma utána néztem mindennek és a Kodolányi mellett döntöttem.:)

A másik vallálos ugye ,órarendileg is kell tanulni(ezzel még nem lenne bajom,de pl van gyülekezeti ének az órarendben,na ez már nem tetszik),meg van áhitat meg ilyenek.Külön női férfi kolesz,ez annyira nem tetszik.:/Ott van képolna,közös imádkozás.. Ennyire nem vagyok vallásos.

Úgyhogy tudom,sokan rossz véleménnyel vannak a Kodolányiról,de ez sokkal jobban tetszik.:)

2012. aug. 6. 18:48
 5/5 A kérdező kommentje:
*kápolna,bocsi.:)
2012. aug. 6. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!