Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Abban kérném a segítségeteket,...

Abban kérném a segítségeteket, hogy tudtok-e olyan középiskolát, (Bács-Kiskun megyében) ahol estin érettségit lehet szerezni?

Figyelt kérdés
És folytatásként boncmesteri képzés. Érettségi kell hozzá. De én nem szeretnék több iskolában. Vagyis jó lenne ha arra épülne az érettségi. Köszi a helpet
2009. júl. 19. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma Nem kell hittant tanulni, Hetente egyszer kell bejárni és nagyon jó. Több bárátom is ide járt és sikeresen leéretségiztek. Itt van a honlap címe, innen mindent megtudhatsz : [link]
2009. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi mégis kell hittant tanulni, de éretségizni nem muszáj belőle.
2009. júl. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ez csak érettségi ugye? Nekem szimpatikus az,hogy református...de ha csak érettségit ad akkor Kalocsán is el tudom végezni.Engem igazából a patológia érdekel.Csak gondoltam hátha arra épülő érettségi van.Köszi a választ.
2009. júl. 20. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!