Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Logisztikai műszaki menedzsera...

Logisztikai műszaki menedzserasszisztens szakon szeretnék tanulni. Milyen mennyire keresett a munkaerőpiacon? Mennyire kellene hozzá matek? Stabil megélhetési forma?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 10:17
 1/1 anonim válasza:
2,5 éve végeztem ezen a szakon, sajnos még nem tudtam elhelyezkedni vele sehol. Nagyrészt mindenhova szakmai tapasztalattal keresnek logisztikusokat. Nekem nem volt gyakorlati félévem, talán azóta már beiktatták (mikor végeztem, bizonyos főiskolákon már volt rá lehetőség), sajnos ebből én kimaradtam. Matek nekem 2 félév volt, nem vészes, deriválás, integrálás stb. lényegében ha van hozzá logikád meg lehet tanulni.
2015. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!