Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tanulhatnék felnőtt...

Hogy tanulhatnék felnőtt fejjel szabás varrást, illetve ruhakészítést?

Figyelt kérdés

Sajnos eddig nem tudtam, mert nem volt olyan rokonom akitől tudtam volna ilyesmit tanulni.

Olyan lehetőség érdekelne amivel ténylegesen meg lehet tanulni ruhát készíteni a gyakorlatban.



#varrás #szabás #ruhakészítés #ruha készítés tanulása
2012. aug. 6. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak magadnak akarsz varrogatni, azt meg tudod tanulni otthon is, könyvek és a net segítségével. Ha ezzel akarsz foglalkozni, akkor szabó OKJ, hogy legyen róla papír.
2012. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Milyen könyvekből lehet ezt megtanulni? Biztos hogy ezekben a könyvekben mindent leírnak ami szükséges egy ruha elkészítéséhez?

Sajnos teljesen a nulláról kezdeném.

2012. aug. 6. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sokat tanultam a Burda varrókönyvéből ( [link] de ez nem teljesen a nulláról indít, nekem megvoltak az alapok régebbről. Szerintem írj ki itt egy kérdést, amiben szabókat/tanulókat keresel, hátha tudnak ajánlani valami jó könyvet, amit a tanfolyamokon használnak! :)
2012. aug. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[link]


Szívesen ajánlom figyelmedben! Én itt köszönhetem varró tudásom!:)

2012. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!