Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi félév után bocsátanak...

Mennyi félév után bocsátanak el egy hallgatót egy felsőoktatási szakról, ha költségtérítéses képzésben tanul?

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Tessék?
2012. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a kérdés, hogyha költségtérítéses képzésen tanulsz főiskolán akkor mennyi félév után bocsátanak el, ha nem sikerült még elvégezned az adott szakot
2012. aug. 7. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
ha jól tudom,3x vehetsz fel egy vizsgát,úgy értem 3x3,mivel 1 vizsgának 3 lehetősége van(a,b,c)azt hiszem ezután még lehet menni egyszer dékáni kérelemmel,de utána kivágnak,de ez lehet,h csak az államira vonatkozik,de ott se biztos,h így ahogy mondtam,de én így hallottam :)
2012. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Passz. Viszont kell legyen olyan a suli honlapján, hogy szabályzat. Abban benne kéne hogy legyenek ilyenek.
2012. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy minden vizsgát 1 félévben 3szor próbálhatsz meg. És 3szor veheted fel ugyanazt a tárgyat. Plusz egyszer dékáni méltányosságból, de azt nem biztos, hogy megadják. Szóval, ha az első 3 félévben nem sikerül az adott tárgy, akkor másfél év után kirúghatnak. Egyébként nem régiben volt arról szó, hogy ezt módosítják és csak 2szer lehet felvenni egy tárgyat.
2012. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül másfél év után, mert egy matek I-et hogy vesz fel az ember a második félévben, kb sehogy. Legalábbis nálunk biztosan nem. Csak a rákövetkező félévben lehet felvenni. Azt én is úgy tudom, hogy legfeljebb háromszor veheted fel ugyanazt a tárgyat.
2012. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!