Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a kereskedelmi ügyintéző...

Mi a kereskedelmi ügyintéző feladata?

Figyelt kérdés
Papírmunkát végez egy irodában??Vagy boltokba járkál és felírja h miből kell rendelni és mennyit?Vagy netán valami teljesen más?
2012. aug. 7. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Papírmunkát végez egy irodában. Kereskedelmi vagy értékesítési asszisztensként (nálunk mondjuk uaz a kettő).

Nálunk az úgy néz ki, h területek vannak (projekt, nagyker, export, stb.), én projekten vagyok, szerződésekkel, megrendelésekkel, árajánlatokkal foglalkozom, meglévő ügyfélkörrel. Fuvart szervezek, ha kell és rengeteg statisztikát, kimutatást, jelentést kell csinálnom. Nem kell hozzá tulajdonképpen nagy tudás, számítógépkezelési ismeretek (world, excel, ppt) illetve az adott vállalatirányítási rendszer ismerete (ezt úgyis megtanítják).

2012. aug. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:D És ezzel havonta menyit keresel?
2012. aug. 15. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon cég függő, multinál többet kereshetsz, én sajnos nem multinál vagyok. Nettó 100-at, plusz kapok BKV bérletet és kajajegyet (havi 15.000).
2012. aug. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem a legjobb fizetés... És a logisztikai ügyintéző állásról tudsz vmit? mert ez a kettő érdekelne igazán :D
2012. aug. 16. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!