Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha elvégezném a CAD/CAM...

Ha elvégezném a CAD/CAM Informatikus OKJ-s képzést, akkor később milyen szakmával képezhetném magam tovább?

Figyelt kérdés
Üdv! Elég furán tettem fel a kérdést, de remélem érthető. Szóval jelenleg úgy néz ki hogy szeptembertől CAD/CAM Informatikus képzésre fogok járni, és azon gondolkodom, hogy ha ezt elvégzem milyen szakmát lenne érdemes még megcsinálnom, hogy nagyobb eséllyel találjak munkát. Gondoltam már a Gépi forgácsolóra is, de nincs ismerősöm aki fel tudna világosítani hogy milyen irányba lenne érdemes folytatni. Már van egy Műszaki Informatikai Mérnökasszisztensi szakmám, de azzal nem megyek semmire. Most próbálok valami másik irányt venni, mert eddig az informatikával próbálkoztam, de nem vittem sokra vele (pedig nem voltam rossz tanuló, igaz osztályelső sem voltam). Szóval szeretném tudni hogy mit kellene még a CAD/CAM-en felül tanulnom hogy nagyobb eséllyel találjak munkát. Elfogadok minden tanácsot, de az egymondatos lehúzó hozzászólásokat kérem mellőzni (ha lehet. Köszönöm!

2012. aug. 7. 20:43
 1/1 anonim válasza:
Bár nem vagyok jártas a Cad/Cam Informatikában, ahogyan az álláshirdetéseket elnézem van alap igény rá, sőt külföldön is keresett. Szóval egymondatos válaszom neked: szerintem nyelveket tanulj ;)
2013. jan. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!