Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pótfelvételin tényleg nincs...

Pótfelvételin tényleg nincs semmi kivétel, ha más szakra vettek fel?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezt most magyarázd el érthetően is. Mihez képest vettek fel más szakra és milyen kivételt szeretnél?

(ha már egyszer a felsőoktatásba vágysz, talán nem irreális kérés, hogy úgy tudj feltenni egy kérdést, hogy azt rajtad kívül más is értse)

2012. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 reptoid ***** válasza:
100%
A rendes eljárásban felvették egy szakra, de ő pótfelvételizni szeretne...
2012. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tudhatná, hogy ez esetben bizony nem pótfelvételizhet. A pótfelvételi nem arról szól, hogy "jaj, Istenem, assetudommá', mi akarok lenni". Ha akar, beiratkozhat az eredeti szakra, de nem muszáj neki. Majd keresztfélévben vagy jövőre újra próbálkozik.
2012. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tehát: felvettek egy szakra.

Viszont az már nem adhatja be a jelentkezését pótfelvételin, akit felvettek a rendes felvételi eljárás során máshová.

Csak azok akiket sehova vagy nem is jelentkeztek.


Csak arra lennék kíváncsi, hogy be adhtánám a jelentkezésem én is? Ugyanis a pontjaim alapján felvettek volna a másik szakra is (kémia).


Persze előbb leírtam, hogy nem adhatom be, mert felvettek máshova. Gondoltam megkérdezem, hátha mégis van mód rá.

2012. aug. 8. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá mód. A szabály világosan kimondja h azok nem pótfelvételizhetnek, akiket már felvettek a rendes eljárásban egy szakra.
2012. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor marad a következő év. :/ Nem baj, legalább megtanultam, ne hagyjam befolyásolni magam a döntéseimben.

Azért köszi.

2012. aug. 8. 20:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Most már nem jelentkezhetsz. A pótfelvételin egyébként is nincs állami finanszírozás. A sorrended utoljára, akkor módosíthattad volna, amikor kiderültek az érettségi pontjaid.
2012. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

komolyan, az ilyenektől elképedek:D

TUDJA, hogy NEM lehet beadni, de azért megkérdezi:))))


kedves kérdező, szerintem örülj, hogy felvettek, és kezd el!

2012. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fölösleges kémiára egyébként sem indul pótfelvételi. Amúgy hova vettek fel és kémiára hova mennél?
2012. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De indult. ELTE :)

De amúgy bioszra.

2012. aug. 10. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!