Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SÜRGŐS! Melyik a legkönnyebb,...

SÜRGŐS! Melyik a legkönnyebb, mit érdemes tanulni ezek közül?

Figyelt kérdés

TB és bérügyintéző szakelőadó

Pályázatíró és projektmenedzser

Mérlegképes könyvelő

Gyógyszertári asszisztens


2012. aug. 9. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
pályázatíró
2012. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A palyazatiro a legkonnyebb tanfolyam, de tanfolyammal meg semmire se mesz ezen a palyan. Utana meg 2-3 ev gyakorlat, mire onalloan is jo palyazatiro leszel. Plusz vagy elhelyezkedsz egy cegnel, vagy... Vagy hol zerzel gyakorlatot? A merlegkepes k. nehez, de annak mondig van kereslete. A tobbit nem ismerem.


Regionext

2012. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A pályázatíró a projektmenedzserrel van egybekötve. Az úgy nem nehezebb már?
2012. aug. 9. 18:18
 4/5 anonim válasza:

A második válaszadó vagyok. Nem, nem nehezebb, az ilyen tanfolyamokon azt tanitjak, hogy kell palyazatot irni es lebonyolitani, de ismetlem: utana also hangon ket ev, mire tenyleg sejted.:)

Ezek a tanfolyamok arra jok, hogy ralatast adjanak a teruletre, ha jol tanitjak, akkor rendszert adnak, modszereket, de gyakorlatot meg szerezni kell. Tudom, mert en 8 eve vagyok palyazatiro es projektmenedzser es tanitom is. A tanfolyam hasznos, jo tud lenni, de gyakorlat is kell.

2012. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én a helyedbe a mérlegképes könyvelőt választanám
2012. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!