Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van még lehetőségem tanulni?

Van még lehetőségem tanulni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, az utolsó évemet nem fejeztem be a gimiben mert lázadtam. Azóta dolgozok, jól keresek. Nagyon megbántam, hogy nem fejeztem be és nem tanultam tovább, de még fiatal vagyok nem késő. Pszichológus szeretnék lenni, de félek, hogy arról már lecsúsztam, és ha be is fejezném estin a gimit, nem vennének fel sehová. Szerintetek?

2012. aug. 10. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt senki nem nézi te hol érettségiztél, és hány éves ,felvételin nem számít.
2012. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
20 evesen meg fiatal vagy, semmirol se csusztal le!hajra, csinald, legalabb az erettsegit, mert az mar sok szakmahoz alapot ad. Diplomat is szerezhetsz aztan, es annak sincs eletkori hatara.
2012. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne lehetőséged, 2 év alatt meg lehet csinálni az érettségit, 22-23 évesen elkezded az egyetemet, van akik még 30-40 évesen mennek fősulira.
2012. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!