Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2012 pótfelvételi. ELTE ÁJK...

2012 pótfelvételi. ELTE ÁJK levelező, vagy Károli ÁJK nappali?

Figyelt kérdés
Segitsetek!

2012. aug. 10. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nappali tagozatra menj ha megteheted mert beleírják a diplomába h nappalin, levelezőn végezted és a nappali többet ér
2012. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem írják be a diplomába h nappali vagy levelező... Eltét választ, a jogi kara erős, és abszolút nem tesznek különbséget a nappalisok és levelezősök között.


Egy ELTE ÁJK levelezőn végzett, akinek nincs a diplomájába a munkarend.

2012. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. aug. 13. 12:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor végeztél, kedves utolsó? Mert 2009 óta beleírják én úgy tudom. De bocsi ha tévedek
2012. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Idén végeztem, és nem szerepel benne. Nem csak az eltén, hanem máshol sem, több ismerősöm jár vidéki egyetemre, nekik sincs benne. :) Lehet, hogy egyetemfüggő, de az eltén, miskolci egyetemen, debreceni egyetemen és pécsen nem írták bele ez éven!
2012. aug. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hova jelentkeztél? Hány pontod van?
2012. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a diplomába nem írják bele, de ha majd munkát keresel később és esetleg a közigazgatásban akarsz elhelyezkedni, akkor ott sok helyen meg kell jelölni a pályázatban, hogy nappali vagy levelezős...

Sok tanár szájából hallottam, hogy nem szeretik a levelezősöket, mert sokkal kevesebb a tudásuk (munka mellett, gyerek/ek mellett érthető is hogy sokszor így van), de persze ha másoddiploma, sok éve fix állásod van és jó kapcsolatrendszered, akkor teljesen mindegy hogy nappali vagy levelező.

2012. szept. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Marczell válasza:
Én most 2013-ban fogok pótfelvételizni, szerintetek van esély arra hogy ELTE-ÁJK nappali munkarendben hirdet képzést? Jogász szakot értem ezalatt. A téma indítója tudna abban nyilatkozni hogy milyen lehetőségei voltak egy éve?
2013. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!