Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akik felvételinél dupláztak!...

Akik felvételinél dupláztak! A levélben 0 van írva a tanulmányi pontokhoz nálatok is? Vagy csak én rontottam el valamit és azt alapból nem számították?

Figyelt kérdés
A felvi.hu-n több pont jött ki, ott nem duplázott..

2012. aug. 10. 21:44
 1/10 reptoid ***** válasza:

Nem, ki szokták számolni a tanulmányit is.

Vagy nem küldted be a bizi bizonyos oldalait, vagy ők nézték el. Mondjuk már édes mindegy, a fellebbezési határidőnek régen vége.

2012. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Remélem tévedsz.
2012. aug. 10. 22:08
 3/10 reptoid ***** válasza:

Az a baj, hogy tökéletesen biztos vagyok magamban.

A fellebbezés mondjuk attól függ, hogy mikor kaptad meg a határozatot. A kézhezvételtől számított 15 napon belül tudsz jogorvoslatot kérni, de már elég régen kiküldték ezeket. Ha netán mégis most kaptad meg, akkor persze még reménykedhetsz.

2012. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tesóm is pár napja kapta csak meg.
2012. aug. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szerdán vagy csütörtökön kaptam kézhez.


Szóval még valaki akinek duplázták hozzá tud szólni?

2012. aug. 11. 12:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem duplázással jön ki több pont, de oda van írva a tanulmányi is.
2012. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Most tényleg ilyen teszetosza vagy?


Nem olyan bonyolult a pontszámítás, nem kell hozzá se kalkulátor, se felvi.hu. Fogsz egy papírt meg egy ceruzát és kiszámolod. Ha más szám jött ki, mint amit a leveledre írtak, akkor átnézed még egyszer, vagy ha végképp nem megy, akkor kiírod ide az eredményeid meg azt, hogy hová jelentkeztél, aztán mi kiszámoljuk. De semmiképp sem itt totojázol meg vársz másokra, hogy vajon nekik mit és hogyan számoltak -.-"

2012. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is 0 pont, mert elfelejtettem beküldeni a 11.es bizonyítványt:D de nem számított, mert amúgy is duplázni akartam
2012. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7 Chill.


A többieknek meg köszönöm a hozzászólást, megérdeklődöm majd, hogy nem-e néztek el valamit.

2012. aug. 11. 17:58
 10/10 anonim ***** válasza:

alapból úgy számolják ki, ahogy te jobban jársz. nem kell külön szólni, hogy én duplázni akarok. mondjuk én annak idején a középiskolás jegyeimet be sem írtam, meg a bizonyítványomat se töltöttem fel. mi közük hozzá? :-D

csak az érettségit %-okat írtam be és azt töltöttem föl így csak duplázni lehetett. persze nevetve be is kerültem.

2012. aug. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!