Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lányom 13 éves. Jövőre pályavá...

Gabie32 kérdése:

Lányom 13 éves. Jövőre pályaválasztás, de nem tudja mi szeretne lenni, ezért a gimi mellett döntöttünk. Átlaga:4,5. Ha letenné a nyáron az angol alapfokot, értékelné a gimi? Szóval nem "élvezne előnyt" a felvételinél?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi előnyét nem élvezné,az angol alapfokot csak az nem tudja letenni aki még nem tanult angolt.Ezért is nem rakja le szinte senki az alapfokot,mert nem jó semmire.
2012. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőnek igaza van, ráadásul a felvételi eredménye már áprilisban eldől, így nincs értelme a nyári vizsgának.
2012. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy jövőre lesz 8.-os!!
2012. márc. 21. 19:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom,de szerintem alap az, amire lehet építeni!Ergo egy 13 éves gyerektől az is valami,ha az alapfokot leteszi.De ki tudja..!
2012. márc. 21. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
az alapfoknak semmi értelme, csak felesleges pénzkidobás, és egy középiskolai felvételin nem ér semmit se a nyelvvizsga, mert nem nézik
2012. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyagilag megtehetitek akkor arra jó, hogy úgy mond belelát, ebbe a vizsgázás cuccba, hogy még is milyen, meg ad egy kis visszajelzést hogy tényleg tud alapfokon.

De biztos hogy nem fog előnyt élvezni ebből, a felvételinél.

Én is merek olyat aki 8.ba csinálta meg a középfokút, s semmi előnye nem volt belőle, csak az hogy nagy valószínűséggel megcsinálta már a felsőfokot is :D

2012. márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor marad a középfokú.Úgyis menni akar külföldre:) Abból meg csak előnye származik!
2012. márc. 24. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!