Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tudtok a Pannon egyetem...

Mit tudtok a Pannon egyetem emberi erőforrások szakáról? Érdemes erre a szakra továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Érvek-ellenérvek

2012. aug. 11. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Kamu szak.
2012. aug. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bővebben?:) Miért?
2012. aug. 11. 10:32
 3/9 anonim ***** válasza:

jól mondja az előző,

én sem kezdenék el ilyesmit tanulni, semelyik egyetemen sem.

Keress valami olyat, ahol valami konkrétabbat tanulhatsz, és utána munkád is lesz.

2012. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A HR manapság nem jó választás. Még külföldön se nagyon lehet vele normálisan elhelyezkedni, nem hogy itthon.
2012. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És nem tudtok valami ehhez hasonló szakot, amellyel könnyebben el tudok helyezkedni? Andragógia vagy közszolgálati?
2012. aug. 11. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Azok sem nyerők. Ezek mind tipikusan azok a szakok, amikre azért megy ember, hogy legyen valami papírja. Elhelyezkedni nem lehet velük.
2012. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És szerinted melyik szakokkal lehet könnyű az elhelyezkedés?
2012. aug. 12. 10:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha érdekel a gazdálkodástudomány, akkor

- a pénzügy-számvitel,

- az alkalmazott közgazdaságtan,

- a gazdálkodási és menedzsment egy jó szakirányválasztással jobb befektetés, mint azok, amiket leírtál. :)

2012. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk én a legjobban a közgáz és a humán tárgyak vegyítésének örülnék, meg amiket írtál sajnos nem is támogatott...:S de ezért köszönöm, hogy próbálsz segíteni:)
2012. aug. 12. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!