Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2012. 09. 03. Tanévnyitó/beira...

2012. 09. 03. Tanévnyitó/beiratkozás napján már kezdődnek az órák is aznap PTE ÁJK JOGÁSZ SZAK?

Figyelt kérdés

2012. aug. 11. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szép is lenne! Szerintem nem, vagyis ilyenről még nem hallottam. Általában az egyetemeken az első hét is nagyon laza, gyakorlatilag egy órát sem tartanak meg vagy csak rövidítve. Meg különben is bejárás nélkül is végig lehet tolni az egyetemet viszont a gyakorlatokra muszáj járni, ha nem akarsz megbukni.
2012. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az az első tanítási nap is hivatalosan, akkor pedig elképzelhető. Más suliba járok, de nálunk anno délelőtt évnyitó volt, aztán beiratkozás és délután 2-től megtartották az összes órát. Rögtön a mélyvízbe, este 7-ig óránk volt. Borzalmas élmény volt, nem voltam rá lelkileg felkészülve és ott ültünk ünneplőben mint az idióták, fú nagyon rossz volt. Inkább készülj fel a legrosszabbra és kellemesen csalódj, mert engem ez hirtelen nagyon fejbevágott anno. :D
2012. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nyugi, dékáni szünet lesz, csak 4étől lesznek előadások!!!;)
2012. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor 3.-án be se kell menni?
2012. aug. 19. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:
de be kell, akkor van a megnyitó ahol esküt teszel, és nekünk anno akkor volt az idegenvezetés is.
2012. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!