Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha a beiratkozás később van...

Ha a beiratkozás később van mint a befizetés napja költségtérítéses képzésnél akkor mi van?

Figyelt kérdés
5.-ig kell befizetni az összeget de a beiratkozás csak 10.-én lesz. Kit keressek fel ezzel kapcsolatban? Így is elég nehéz döntés volt meghoznom azt hogy diákhitelt veszek fel. Most még visszaléphetnék de akkor nincs suli se. :(
2011. aug. 31. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan hamar kell befizetni?? :O Nem tudom hova jársz, de nekünk október közepéig lehet befizetni :S Ha még be sem iratkoztál az egyetemre, akkor ez nem tudom hogy működik :/
2011. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudok még beiratkozni mert csak 10.-én szabad, de valahogy majd úgy is megoldom csak jobb lenne ha valaki tudná rá a választ és akkor nem idegeskednék ennyit. :S
2011. aug. 31. 21:21
 3/4 ausonia ***** válasza:
azt tudod,ugye, hogy diákhitelt először csak október 15-én fognak utalni? csak kérdezem, mert írtad, hogy abból akarod finanszírozni.amúgy ez nekem is furcsa, nem szokták ilyen hamar kérni,hívd fel az iskola tanulmányi osztályát, és kérdezd meg.amíg ugyanis nem vagy beiratkozva, nem vagy hallgató(a felvételi döntéssel még nem dőlt el semmi),így miért fizetnél előre bármiért?
2011. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy 15-ig kapom meg a diákhitelt, de engedményezést fogok kérni amivel ki tudnám fizetni az összeget.

Köszi a válaszokat

2011. aug. 31. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!