Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy év alatt fel tudok készüln...

Egy év alatt fel tudok készülni egy emelt szintű földrajz érettségire? (lent böv. )

Figyelt kérdés

ELTE TTK biológia tagozatára szeretnék jelentkezni. Eddig kémia és biológia emelt szintű faktra jártam, de úgy érzem,hogy földrajzból jobban tudnék teljesíteni. És megnéztem felvi.hu-n, hogy elfogadják a földrajz érettségit is kémia helyett.

Egyébként most leszek 12.es és aggaszt, hogy esetleg már késő belekezdenem a földrajz tanulásba.

18/L


2012. aug. 11. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Fel.
2012. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem késő belekezdeni, meg tudod csinálni. fontos, hogy a 7.8. osztályos tananyag se maradjon ki, tehát tanuld meg jól 5 év anyagát.
2012. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem sem késő. Érdemes lenne igen közeli barátságba kerülnöd a térképpel, az írásbelin a 200-ból akár 30-40 pontot is jelenthet, ha jól ismered a térképet, továbbá a szóbelin is használható, mármint a földrajzi atlasz. Az adott témakörhöz szükséges (emeltszintű) fogalmakkal sem árt tisztában lenni, ezt saját tapasztalatból mondom. Ha valami nem megy keress meg, szívesen segítek, persze ha tudok.
2012. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
emelt érettségin nem lehet atlaszt használni
2012. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Kicsit hülyén írtam, szóval írásbelin nem lehet atlaszt használni, szóbelin viszont lehet.
2012. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:))

akkor belevágok:D

2012. aug. 12. 09:05
 7/7 anonim ***** válasza:

írj nyugodtan, ha segítség kell, én is tudok segíteni.

egyébként sokkal jobban jársz, ha készülsz a kémiára, mert arra sokkal nagyobb szükséged lesz az egyetemen, mint a föcire.

2012. aug. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!