Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi ideig tart felkészülni...

Tibich kérdése:

Mennyi ideig tart felkészülni földrajz emelt szintű érettségire?

Figyelt kérdés
Pár napja döntöttem el hogy emeltet kellene csinálni föciből. 11-es vagyok, jövőre érettségizek. Van szükségem magántanárra?
2012. jan. 25. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
szorgalmadon múlik,én 11-es voltam amikor emelten érettségiztem földrajzból,3 hónappal előtte döntöttem el nem jártam semmilyen tanárhoz,már faktra sem lehetett mégis jól sikerült
2012. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és azt eltudnád mondani hogy miből tanultál? mert igazából nekem ez jelent, okoz nehézséget, mert gondolom a normál tankönyv ne elég emeltre, sőt biztos. Lehet venni direkt földrajz emeltre felkészítő könyve, vagy netán neten is fent van, mert eddig nem találtam? Előre is köszi.
2012. jan. 26. 15:26
 3/9 anonim ***** válasza:
hát én egy ilyen feladatsoros könyvet vettem a libribe,ha bemész biztos találsz ilyen felkészítő valamit,meg megoldottam az előző évi érettségiket amúgy a sima könyvet tanultam
2012. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és hány százalékos lett? valamint honnan tudtad meg a szóbeli tételeket?
2012. jan. 26. 16:53
 5/9 anonim ***** válasza:
87% lett,a szóbeli részéről megkérdeztem azt a tanárt aki vizsgáztatott
2012. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
phú, grtulálok, én már egy 57%-osnak is örülnék csak kapjam meg a +50 pontot. Egyébként melyik évben is volt ez?
2012. jan. 26. 17:08
 7/9 anonim ***** válasza:
2011,szerintem nem nehéz amúgy annyira.nézegesd meg a feladatsorokat :)
2012. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nézegetem elég gyakran, s a számolós feladatokkal akadnak problémáim, s nem tudom azok után hol tudok utánanézni :S
2012. jan. 27. 14:45
 9/9 anonim ***** válasza:
és honnan tudtad, hogy melyik tanár érettségiztet? nem független a föci emelt?
2013. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!