Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csinálhatok egyszerre két...

Csinálhatok egyszerre két OKJ-s tanfolyamot ingyen?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem, és beiratkoztam az iskolámba egy 2 tanéves felsőfokú OKJ-s képzésre. Ez ugye ingyenes, de szeretnék megcsinálni egy másik, 1 éves középfokú képzést is levelezőn. Ez viszont fizetős és elég drága. De mivel nincs még semmilyen képzettségem, és a levelezőt hamarabb végzem el, így azt nem végezhetem el ingyen? Mi ilyenkor a helyzet?
2012. aug. 12. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valamelyikből megvan a szakvizsga, a következő szakvizsga már fizetős.
2012. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor a 200ezer Ft tandíjat nem kell? És kb. mennyi a szakvizsga díja? Változó vagy fix?
2012. aug. 12. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
A tandíjat nem kell fizetni, ha egyszerre végzel a kettővel. A viszga díjának meg nézz utána magad, ahol tanulsz.
2012. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem végzek egyszerre, mert a középiskolámban a szak 2 éves. És ott nem tudok semmilyen díjról, ezért kérdeztem. Tehát akkor az 1 éves levelezőt elképzelhető, hogy ingyen is elvégezhetem. Köszönöm a segítséget!
2012. aug. 12. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!