Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tovább tanulás nappali tagozat...

Tovább tanulás nappali tagozaton,18 évesen, labdarúgás mellett? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok, a múltat nem igazán szeretném ragozni,sok rossz döntést hoztam,kibuktam egy jó suliból, és 18 évesen, már nem találok olyan középiskolát,ahol folytathatnám az éveimet, nappali tagozaton.(vagy olyan lehetőség van csak, ami nappalinak számít[fejkóta miatt], de fél 2 -től kezdődne az első óra. Szóval, arra lennék kíváncsi, hogy ha nem szeretném otthagyni azt, ami boldoggá tesz, tudtok e olyan suliról, ahol lehetőség szerint, gyengébb elvárások vannak,vagy adnak haladékot, mert így naponta lenne edzés, hétvégén meccs, és plussz még úszás is, tehát, most olyan választás előtt állok, hogy vagy az érettségi felé veszem csak az irányt, vagy foci minden mennyiségben. Persze, ha tudnátok segíteni, hogy magántanulóként, hol lenne lehetőség foci mellett is tovább tanulni, nappali tagozaton(mert eddig sehol se látnának szívesen, nem kapnának utánnam pénzt magántanulóként) akár alapítványos, magániskolába, eredményes vizsgát tenni, akkor így bevállalnám mind a kettőt egyszerre, már a hozzáállással nincs baj :)


Neharagudjatok, egy kicsit zavarosan írtam le, remélem azért átlátható:D A válaszokat előre is köszönöm :)



2012. aug. 13. 15:50
 1/2 A kérdező kommentje:

Az edzések délután vannak, ezért nem fér össze a kettő. Megoldás lenne: rendes nappali suli vagy olyan csapatot találni, ahol reggel van edzés.


Valaki tudja, mi lenne a megoldás?:D

2012. aug. 13. 16:00
 2/2 anonim válasza:
Suli ügyben nem tudok segíteni de a focira koncentrálj mert akkor lehet később belőle profi kereseted. És nem is kell tanulnod.
2013. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!