Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a német nyelvű oktatás...

Milyen a német nyelvű oktatás a BME-n?

Figyelt kérdés

Nincs még németből nyelvvizsgám ami szükséges ehhez de 4 évig tanultam :). Megéri egy évet halasztani (addig is valami okj-s tanfolyamra mennék és ezerrel tanulnám a németet :D), hogy letegyem a német nyelvvizsgát és német nyelvű oktatást válasszam (mérnökinfón)?


Előre is kössz a válaszaitokat!



2012. aug. 14. 00:45
 1/5 Mátyás3 ***** válasza:
Hát azért nem kell kepeszteni annyira ezért a német dologért. Mérnökinfón meg pont kb még a legkevesebb az értelme, kötőszavak lesznek németül meg a kiegészítő tárgyak... De ha német akkor se kell hozzá nyelvvizsga, felesleges fizetni érte, csak tudjál és kész. Egy évet tuti nem ér meg.
2012. aug. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Rossz.
2012. aug. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2012. aug. 14. 08:43
 4/5 anonim ***** válasza:
én nem bme-s vagyok, de nálunk is van idegen nyelvű képzés. Tapasztaltom nincs vele, de sok helyről azt hallom, hogy nem éri meg így tanulni. Nálunk nagyon kaotikus az ilyesmi, nincsenek normális könyvek, a tanárok nem tudnak rendesen angolul...
2012. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz kell nyelvvizsga?
2017. ápr. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!