Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kihez fordulhatok még, ha az...

Meisje kérdése:

Kihez fordulhatok még, ha az Oktatási Hivatalban tévedtek?

Figyelt kérdés
Februárban jelentkeztem angoltanári MA képzésre kettő egyetemre is, az elsőről "simán" ki lettem zárva, míg a másodikról csak félig, mert az Oktatási Hivatalban a szakpáromat szétbontották: az angoltanárira nem nyertem felvételt, míg a pedagógiatárira igen, miközben én ezt a kettőt együtt kívántam volna tanulni. Ami ledöbbentő, hogy kihasználtam a 3. helyet is a jelentkezési lapomon, pszichológiát írtam oda be - méghozzá elegendő pontot is értem el, és oda meg NEM AKARNAK FELVENNI! Azzal indokolta az O. H. , hogy a pedagógiatanár az a 2. helyen szerepel, azért nem nyertem felvételt a pszichológiára - miközben ez nem igaz, hiszen ők zavarták össze a jelentkezéseimet. Sőt, az O. H. által szerkesztett dokumentumban van egy olyan sor, melyben mind az angoltanáriról, mind a pedagógiatáriról ki vagyok zárva, tehát marad a pszichológia. Már küldtem jogorvoslati kérelmet a Miniszter Úrnak, meg az egyetemnek is, hogy bírálják el az ügyemet, de semmi válasz. Köszönöm előre is a reakciókat!

2012. aug. 14. 10:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!