Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki tud segíteni az Eötvös...

Valaki tud segíteni az Eötvös Collegium kapcsán?

Figyelt kérdés

Behívtak a második (szóbeli) fordulóba, és ahogy nézem a tájékoztatót, nem minden világos teljesen.

Valaki tudná értelmezni az alábbi sorokat?


Gratulálunk a felsorolt hallgatóknak, akik sikerrel túljutottak a megmérettetés első fordulóján!

FONTOS TUDNIVALÓK:

Amennyiben még nem kapott kellő tájékoztatást az egyetemi képzési rendszerről, szeretnénk

felhívni a figyelmét az ELTE Tanulmányi Szabályzatára, mely szerint csak az kaphat BA,

BSc diplomát, aki a fő szakja mellett elvégez egy ún. minor képzést is. Ez a gyakorlatban azt

jelenti, hogy a hallgató egy másik szakon is elkezdi felvenni a tanegységeket, és a szükséges

kreditszám teljesítése után ezt minor szakként bevezetik a leendő diplomájába. A

lehetőségekről a kari honlapokon tájékozódhatnak (pl.: [link]

Nyomatékosan kérjük, hogy a felvételire úgy jelenjenek meg, hogy már körvonalazódik

Önökben az elképzelés, hogy milyen minoros tanegységek elvégzését kezdik meg

szeptembertől. Ez az információ az Ön érdekét szolgálhatja az egyes műhelyekbe történő

besorolás során.


2012. aug. 15. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan mit nem értesz? A BTK-n van ugye egy alapszakod, emellett kell, hogy legyen egy másik szakod is, ez a minor. Ha nem minort választasz, akkor szakirányt. Ezt majd első év végén kell eldöntened, de van olyan minor, amit már első félévben el kell kezdened. Tehát felveszed az óráit, és majd jelentkezel rá májusban. Vagy felvesznek, vagy nem. Ha nem vesznek fel akkor vagy neki kezdesz egy másik minornak, vagy megpróbálod megint jövőre. De ha leírod, hogy mi nem világos pontosan megpróbálom leírni!!
2012. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én TTK-s vagyok. rám is vonatkozik a minor szak? o.o
2012. aug. 17. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom nem! Azt hiszem ez egy ilyen BTK-s hülyeség(?). De azért a nyakamat nem tenném rá:D Mivel itt is írták: "szeretnénk felhívni a figyelmét az ELTE Tanulmányi Szabályzatára, mely szerint csak az kaphat BA,

BSc diplomát, aki a fő szakja mellett elvégez egy ún. minor képzést is."

Viszont csak a BTK-s tanegységlistát linkelték. Sztem csak ott van! Neked esetleg szakirányod lehet, gondolom:D

2012. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. E szerint neked is van: [link]
2012. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!