Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek jó ötlet ápolónak...

Szerintetek jó ötlet ápolónak tanulni a SZESZI-ben (Szombathelyen)?

Figyelt kérdés
mert kissé feszélyezve érzem magam, hogy ez nem olyan jó ötlet vagy hogy hol lesz belőle munka ilyesmi, de azt mondják h hiány van belölük külföldön. Mi a véleményetek?

2012. aug. 16. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy "finnyás" akkor hajrá, itthon is hiány van belőlük, de külföldön is, Anglia, Ausztria,Németország, Svájc.. és nagyon jól keresnek, nekem egyik barátnőm anyukája dolgozott kint, és forintba számítva kb 700 ezret kapott egy hónapban, de ugye sokat dolgozott éjjel nappal a kórházban volt, én mondjuk nem csinálnám, de megéri.
2012. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja lemaradt a melléklet---17F
2012. aug. 16. 16:23
 3/4 A kérdező kommentje:
am én sem csinálnám, de a gépiparira csak ilyen esztergályos, fúró-faragó (nem az én műfajom) maradt. és ugye továbbtanulni muszály valamit.
2012. aug. 16. 16:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Az hogy fiú vagy nem kizáró ok, de esetleg még a mentőzéssel is megpróbálkozhatnál, az picit fiúsabb. De ha meg akarsz élni belőle, akkor magasabb szinten végzed el, mert a SZESZI csak OKJ-s végzettséget ad , ami azt jelenti hogy a ranglétrán szinte te leszel legalul .
2014. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!