Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Üdv.! Szeretnék esti tagozaton...

Üdv.! Szeretnék esti tagozaton érettségit szerezni, lehetőleg 2 év alatt. Van szakmunkás bizonyítványom,33éves vagyok. Valami olyan iskola kellene ahol ingyenes képzést biztosítanak. Valaki esetleg tudna valamit ajánlani?

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mehetsz mert 10. osztályod megvan és azt kell hozzá. Melyik megyében?
2012. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Budapesten kellene.

A belvárosban,de egy kissebb utazás sem akadály!

VI.kerületben lakom.

Sajnos a neten én csak olyanokat találok ami 23 éves kor felett fizetős.

2012. aug. 16. 17:11
 3/4 A kérdező kommentje:

Én,Kaposvárról költöztem budapestre,ott igaz 10 éve kb,de volt olyan,hogy szakmunkások szakközepe!!Teljesen ingyen,bérmentve volt akár nappali tagozat is..!!Ahol volt 40 éves osztálytársam is..!!Csak sajnos fiatalság,bolondság és abbahagytam a sulit érettségi elött 4 hónappal..!! :(

Ezt a hibát szeretném most helyre hozni....

2012. aug. 16. 17:21
 4/4 anonim ***** válasza:
én is estin végeztem, de nekünk a szakmunkás bizonyítványt 1 évnek számították be. szóval utána még 3 évig kellett suliba járni. de ha azt mondod, hogy az érettségi előtt pár hónappal hagytad abba, akkor biztos van onnan is lezárt éved, nem? akkor lehet utolsó évre is felvesznek és egy év alatt érettségizhetsz. igaz ha 10 éve tanultál utoljára, akkor lehet nem sikerül majd átmenned. de ezt már te döntöd el.
2012. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!