Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ELTÉn melyik informatikai...

Derp. kérdése:

Az ELTÉn melyik informatikai szakra érdemes menni?

Figyelt kérdés

programtervező informatikus (alapképzés)

általános rendszergazda (felsőfokú szakképzés)

web programozó (felsőfokú szakképzés)



2012. aug. 17. 12:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
5%
Büfészakok.
2012. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 reptoid ***** válasza:
Teljesen egyértelmű: proginf.
2012. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 geobarbi ***** válasza:
Az első válaszoló biztosan nagyon képben van. Természetesen az alapképzést kell választanod.
2012. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3%
egyikre se, büfészak az összes, vagy ha mégis elhelyezkedsz valahol éhbérért fogsz dolgozni ha neked ez kell, hajrá
2012. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen a programozók főleg ha értenek is hozzá tényleg éheznek, abból a havi átlag 300ból amit keresnek, ha pedig nagyon spécit tanulsz, mint pl sap akkor napi szinten annyit keresel mint egy mekis dolgozó 1 hónap alatt, báár nem ennek tanulok de műszaki középsuliba jártam ahonnan eléggé sokan orientálódtak programozásra, amúgy pedig alap hogy az első a legjobb
2012. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
műszaki suliba jártam én is... elektronika szakra, szerettem is, de sajnos sok volt az okoskodó köcsög tanár és a semmirevaló bunkó osztálytárs, így áttértem az egészségügyre
2012. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ajánlom a proginfót, ha nagyon jó vagy matekból, ha annyira nem megy jól a matek, akkor web-programozói szak, utóbbi csak fizetősön indul, ha jól tudom.
2012. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ja, büfészak. Még az fsz-ekre esetleg(!) lehetne mondani (bár én nem teszem, mert nem ismerem őket, úgyhogy fennáll az "ártatlanság vélelme"), de a proginf aztán rohadtul nem büfészak. Sok matek, meg programozás elmélet, magas követelmények. Aki büfészakozik az vagy ő maga büfészakra jár, vagy egy erős szakra, de képtelen elviselni azt, hogy az övén kívül is vannak ilyenek a világon...
2012. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ja, büfébe sem kell. Amúgy érdekelne, hogy hova jársz.
2012. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A proginfót válaszd szerintem.Jól ellehet vele helyezkedni,de ahogy halottam nagyon nehéz,a matekos részekből sokan buknak,és alig végzik el egy páran időben,de ha jó vagy belőle,akkor hajrá!
2012. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!