Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 22 éves vagyok, és szeretnék...

22 éves vagyok, és szeretnék valami tanfolyamot elvégezni milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat, ami nem túl drága vagy ingyenes. Jövő tavasszal diplomázom, és szeretnék még mellé valamilyen tanfolyamot elvégezni.
2009. júl. 23. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézz körül, mert a megyeszékhelyeken van Perfekt ZRT kirendeltség, ők a könyvelői szaktól elkezdve a marketingmenedzseren át sportmenedzserig mindent oktatnak. Nem túl drága a tanfolyam díja, ezek 1-2 évesek, és tudomásom szerint 23 éves korig ingyenesek.

Hajrá!

2009. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de vigyázz,mert ha olyat választasz, ami már akkor fejeződik be, mikor te betöltötted a 23-at nem lesz ingyenes.
2009. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, akkor szerintem egyik sem lesz ingyenes, mert jövő tavasszal töltöm. Köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 23. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az előttem szóló picit tévedett: a megkezdés pillanatában nem lehetsz még 23, és ha felvettek, a képzést nyugodtan végigjárhatod ingyen. Ötlet: Atalanta suli - Hugi idejár és teljesen ingyen, még családi pótlékot is kapott Anya 23 éves koráig. Persze ezt most asszem levitték 20 évre.
2009. júl. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!