Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óvónő szeretnék lenni, jó...

Óvónő szeretnék lenni, jó választás?

Figyelt kérdés

kb. mennyit keres?Milyen végzettségek kellenek,legjobban mit kell ahhoz tanulni,milyen iskolák vannak? Amit tudtok írjatok le légyszíves! kisgyermek korom óta ez szeretnék lenni! Nagyon jó tanuló vagyok, most leszek 7. osztályos, (veszprém megyében lakok),esetleg még milyen munkát ajánlanátok? )

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2012. aug. 20. 22:41
 1/8 Miley91 válasza:
100%
Szia,mindenképp azért kell küzdened ami lenn iszeretnél,amit csinálni szeretnél...Fősulit mindenképp el kell végezz ahhoz,hogy óvónő lehess, de ajánlani tudom a felvi.hu-t ,ott tudsz tájékozódni,hogy az egyes felsőfokú intézményeknél mennyit kell elérni ahhoz hogy bekerlj, bár erre még lesz bőven időd, csak előbb vegyenek fel egy középsuliba.. :)Először koncentrálja rra,hogy az érettségid meglegyen majd.... :)
2012. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem gimibe kell menni? am köszi! :)
2012. aug. 20. 23:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Keveset keres, és nehéz vele elhelyezkedni. Vannak pedagógiai szakközépiskolák is oda érdemes menned.

Az, hogy milyen egyéb munkát ajánlanék ahoz többet kéne írni magadról.

2012. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Miley91 válasza:
Ha tuti az érettségid,akkor elég a sima középsuli is...
2012. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát, de miért keres keveset??? akkor mi az ami nem?? tudomásom szerint alig van olyan munka ami sokat keres!
2012. aug. 21. 10:16
 6/8 A kérdező kommentje:
És egy óvónőnek hány órát kell dolgoznia?
2012. aug. 21. 11:15
 7/8 A kérdező kommentje:
az igaz hogy csak akkor lehetek óvónő,hogyha tudok játszani valamilyen hangszeren? :O
2012. aug. 22. 16:00
 8/8 anonim ***** válasza:

az óvónó tényleg nem keres sokat

de ha te ezt szeretnéd akkor tarcs ki mellette

ami sokat keres pl a közgazdász vagy akik műszaki szakra járnak v. még esetleg az informatikos

de én úgy gondolom ha te emberekkel szeretnél foglalkozni nem tudom mi érdekel igazan de pl orvosi, pszichologi, gyógypedagógia, tanár

hát ezekkel Mo. ne keresnél általában túl jó

a hangszerről annyit tudok mondani h fősulire v. kell az alkalmasságira

2012. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!