Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megkérdezzem tőle, vagy...

Megkérdezzem tőle, vagy rosszul jöhet ki? SOS

Figyelt kérdés

Átjelentkeztem egy másik iskolába és augusztus végén vizsgáim vannak, angol,matek,magyar,töri.

Történelemből meg magyarból már nagyjából felkészültem, az angol pedig megy, egyedül a matek húzós. beszéltem osztályfőnökömmel telefonon és ő beszélt egy olyan diákkal aki ezt már megírta és elmondta nekem milyen lesz mármint az ofő. de olyan nagy vonalakba, hogy nem sokat ér mivel így is az egész TK-t kell átvenni. Az a kérdésem, hogy írjak facen annak a fiúnak? mert mondta a nevét én meg rátaláltam. tőle eltudnám kérni az egészet. vagy ez hülyén is kijöhet és olyan lenne, mintha az ofőt kerülném meg? adjatok ötletet


2012. aug. 21. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan írhatsz neki.

Mond azt, hogy beszéltem az ofővel ő már mondott dolgokat a vizsgáról de te még tudnál segíteni egy kicsit részletesebben.

2012. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én írnék neki. Megírnám, hogy az ofő mondta, hogy ő már túlvan a vizsgán és érdekelne, hogy mennyire nehéz, milyen típusú feladatok voltak ilyesmik.
2012. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi írtam neki. :)
2012. aug. 25. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!