Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan adjam be a kollégiumi...

Hogyan adjam be a kollégiumi pályázatot az SZTE-n, ha a MODULO-n még nincs fenn a mostani űrlap? Vagy valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés

Felvettek az SZTE TTIK Mérnök Informatikus szakra. Most szeretnék bekerülni valamelyik kollégiumba! Az Öthalmi-t néztem ki. Az új és a régi részbe külön külön megy a jelentkezés vagy egyként kezelik? Na meg a határidő augusztus 8. Viszont a Modulo-n ha belépek akkor a kollégium menüpontban a legalján található "Felvételi Kérelem" űrlapot nem lehet beadni. Azt írja, idézem "Az űrlap nem adható be, mert nincs beadási időszak!", és a határidő Május 8. Na akkor most hogy adjam be a jelentkezést?

Ja és mennyi esélyem van oda bekerülni? Sajnos csak épp hogy felvettek,319 volt a ponthatár nekem meg 321 pontom volt. Ha jól tudom ez is beleszámít, viszont elég rossz az anyagi helyzetünk + félárva vagyok. Ez segíthet?

Köszi a válaszokat!!!!!!


2011. júl. 25. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp segíthet, félárvaként ne felejtsd majd el megpályázni a szoctámot, mert kategóriásnak számítasz. A koli felvételinél a megfelelő dokumentumokkal igazolva be kell majd jelölnöd, hogy megfelelsz az előnyben részesítési követelményeknek, és ez igen sok pontot jelenthet.


A régi épület Öthalmi Diáklakások, az új Ö. Kollégium néven fut (én a régiben voltam/vagyok, de nem mennék át újba főleg most, hogy fel van újítva a régi).


A levélben megküldenek mindent, azt is, hogy intézd majd a felvételit, rátok más határidő vonatkozik, az is lehet, hogy nektek marad a papír alapú, nem tudom, hogy fogják ezt megoldani. A modulon kiírt határidő a felsőbbévesekre vonatkozik, nem a gólyákra.


egy öthalmis mérnök informatikus l

2011. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na nekem is ugyanez a bajom!

Az szte weboldalának tájékosztatója szerint, ami első éveseknek van (!) kihirdetve ( [link] ), nekünk is ugyanúgy a modulo-n keresztül kell beadni... És nekem is ugyanezt írja ki! Akkor ezek szerint még várni kell? Igazából még hivatalos papírt sem kaptam arról, hogy felvettek.


És amúgy csak 1 koleszt lehet kiválasztani? Szóval, nem csinálhatom azt, hogy benyújtok pályázatot az összesbe, aztán valamelyik csak meglesz?

2011. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na találtam info-t a Móra F. kolesz oldalán!


"A modulo 2011. július 28-án 08 óra 00 perckor megnyílik, ettől a pillanattól kezdve 2011. augusztus 08. 23 óra 59 percig adhatók be kérelmek."


[link]


Azaz még tényleg várni kell...

2011. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!