Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológiával foglalkozó állások...

Biológiával foglalkozó állások és egyetemek?

Figyelt kérdés
Jövőre fogok érettségizni és főleg a biológia,kémia érdekel. Szeretnék orvosira menni, de arra az esetre keresek alternatívákat ha ez mégsem jönne össze. Tudom, hogy van felvi.hu és miegymás ezért olyan emberek válasza érdekelne elsősorban, akik már tanulják az adott területet vagy ez a munkájuk. Érdekelne,hogy mennyire lehet a képzettséggel itthon elhelyezkedni, mennyi pénzt lehet vele keresni és, hogy érdekes-e? Minden választ előre is köszönök.

2012. aug. 23. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy biológia szakra menj, de nem mondom, mert én is biológusnak tanulok és nem fog tetszeni, ha az orvosi érdekel, mert teljesen más a 2 szak. Teljesen más területét tanuljuk a biológiának, mint az orvosisok. és mint tudjuk most a szerződés aláírásával nem is lehet abbahagyni egy szakot, vagy ha igen, akkor fizetheted vissza a tandíjat
2012. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
esetleg gyógypedagógia?
2012. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami eü.-i szak pl. ápoló, mentőtiszt vagy akár orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus (ennek a megfeleltje a képi diagnosztikai és intervenciós asszisztens fsz képzésben, őket jobban keresik, mint a diplomásokat) külföldön jól kereshetsz ezekkel. Bár mostanában hallottam, hogy annyi ideig nem mehetsz ki külföldre dolgozni, ahány féléves volt a szakod.
2012. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!