Legyek szakács/cukrász?

Figyelt kérdés

Évek óta orvos szeretnék lenni, de most komolyan elgondolkoztam azon, hogy szakács vagy cukrász legyek.

Vélemény?


2009. júl. 26. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Kicsit nagy pályamódosítás:D

Nem lehet összemérni a kettőt, azt csináld amit szeretnél. De, míg orvoson éveket szenvedsz és lehet egy sztk-ban kötsz ki, míg szakáccsal halálra keresed magad, mondom én aki orvosnak készül..

2009. júl. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha orvos akarsz lenni, akkor sose leszel jó cukrász, és ha cukrász akarsz lenni, akkor sose leszel jó orvos. Egyébként én a helyedben maradnék az orvosnál. Márminta TE helyedben, én képtelen lennék ennyit tanulni :D Attól függ, van-e erőd, kedved ehhez az egészhez.
2009. júl. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én szakács....felejtős, vendéglátásnál rosszabb nem sok van, se hétvégéd, se ünnepnap, se karácsony, se szilveszter, stb....
2009. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2009. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
mind1, tudom rossz a link, se hétvégéd, se ünnep, se szilveszter, se semmi, legtöbbször nem bejelentett, és napi 10-12h meló
2009. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
legyél inkább pék
2009. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem se legyél szakács elmondom hogy miért:

Én 3 éve járok vendéglátóis sulba most vok. 11.es eddig engem is érdekelt ez a szakma de most ugy van hogy 1 hét munka gyakorlati helyen és 1 hét iskola, és én egy 5 csillagos szállodában dolgozok. És nagyon szar, állandóan ugráltatnak, basztatnak, bemész reggel dolgozni mondjuk hajnali 5-re és nem akkor mehetsz haza amikor letelik a munkaidőt hanem akkor amikor hazaengednek ha bent kell lenni reggeltől éjfélig akkor bent kell lenni és ezért még egy fityinget sem kapsz. A másik Meg Magyarárszágon elavlut a szakma oktatás. Én rájöttem hogy nem nekem való szakma igy tehát én is elkezdek tanulni valami szellemi munkával kapcsolatos szakmát..

2010. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Életem legrosszabb döntése volt, hogy vendéglátást tanultam...most idegenforgalomban mozgok s jól döntöttem...
2019. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!