Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért van az, hogy valakinek...

Miért van az, hogy valakinek nincs tehetsége a fizikai munkákhoz?

Figyelt kérdés

Édesapám víz-gáz és központifűtés szerelőnek tanult, van hegesztő papírja és érettségije is. Amúgy tisztnek akart menni, de a végén mégsem ment mert már dolgozni akart.

Szóval ő elég jól ért ezekhez a dolgokhoz, tud ilyen épületeket is csinálni fémből stb minden.


Én viszont műszaki szakközépbe jártam, nem értettem az oktatott dolgokhoz, türlmem, tehetségem sem volt hozzá. Ennek ellenére mégis maradtam autóelektronikán, amit 1 év után ott hagytam. Rájöttem, hogy nem érdekel az egész, és hogy nincs sem kézügyességem, sem tehetségem, sem türelmem ezekhez.


Amit én szeretek, az a történelem, földrajz, nemzetközi dolgok, politika stb.


Szóval hogy lehet az, hogy édesapám szereti és jól érti is a szakmáját, én viszont nem értek ilyenekhez, nem is érdekel stb. Ilyen messze esett az alma a fájától vagy hogy van ez?


Amúgy a legnagyobb álmom az lenne, hogy részt vehessek a politikai életben, és segítsem az Európai Unió működését. De ez persze nem a kérdéshez kapcsolódik.



2012. aug. 27. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezen mit nem értesz? Téged az érdekel, apukádat meg az.
2012. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!