Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen piacképes szakma van...

Milyen piacképes szakma van még, ha töriből, magyarból és angolból vagyok jó, de a matek és a reál tárgyak egyáltalán nem mennek?

Figyelt kérdés

Töri(/magyar v. angol) szakos tanár vagy jogász akartam lenni, de a jogi szakma telített (mint ügyvéd - a bíró meg kihalásos alapon van, csakúgy, mint az ügyész). A tanár szakma szintúgy. Protekcióm sehova sincs, hogy, mint ismerős által tanárként elhelyezkedjek (és mint tudjuk millió egy tanárdiplomás emberke futkos munka nélkül...)

Ilyen esetben mit lehet tenni? Mégis mit tanuljak, hogy valahogy el is tudjak majd helyezkedni? Még két évem van a középiskolában most leszek 12.-es (azaz 11., mert 0.-ban kezdtem). Válaszaitokat előre is köszönöm! :)

18/L



2012. aug. 28. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége? :)
2013. szept. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!