Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ma Magyarországon egy huszonév...

Ma Magyarországon egy huszonéves nő milyen piacképes szakmát tud tanulni? A szexiparon kívül.

Figyelt kérdés

2012. febr. 14. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Nyelvtanfolyamok és OKJ-s képzések között érdemes szétnézni.
2012. febr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gépész-, villamos-, mechatronikai mérnök, mérnök informatikus, gazdaságinformatikus kb ezek jöhetnek szóba vagy esetleg logisztikai mérnök de ez még nagyon új.


Ha olyan szakmára gondolsz amihez nem kell diploma akkor fodrászt mondanám esetleg személyi edző fitness edző ilyesmi.


Bár nem tudom hol laksz mert ha nem BP-n vagy megyeszékhelyen akkor eléggé korlátoltak a lehetőségek.Ez alatt azt értem hogy egy nagyvárosban én egy kibszott nagy lakótelep garázsában nyitnék fodrászszalont, Vidéken meg még a lekótelep is csak kis túlzással nevezhető lakótelepnek....


Fitness edzőre is csak kb nagyvárosban van igény, mert kicsiben kb 1-2-3 elég.

2012. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyész, gyógyszerész, biológus, ezek most eléggé felfutóban vannak. Persze ehhez valóban sokat kell tanulni.
2012. febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!