Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jövőre egyetemre kell menni,...

Jövőre egyetemre kell menni, és eddig úgy gondoltam hogy a gépészmérnökire megyek, de most kicsit meginogtam. Mesélnétek hogy miket kell majd csinálni?

Figyelt kérdés

Pl miket fogok tanulni. Jó lenne ha egy egyetemista irna aki szintén ezt tanulja

Valószinüleg semmi bajom nem lesz a szakkal, csak ugye ez egy elég nagy döntés és ok nélkül is meging az ember :)



2012. aug. 28. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tanulok gépészmérnöknek, egy volt osztálytársam viszont ezt tanulja, ahogy én látom, különböző tervező programokkal kell mindenféle gépet, alkatrészt összeraknia, és gyakran panaszkodik, hogy minden héten műszaki rajzot kell beadnia. Nyilván csinálnak még sok minden mást, de én kívülről csak ennyit látok. Viszont megkerestem neked a BME tájékoztatóját, van benne tantárgylista is, ha jól láttam, hátha ebből megtudsz egy kicsit többet.

[link]

2012. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Ezt szerintem már én is olvastam :P

A műszaki rajzokkal nem lesz gond szerintem :D

2012. aug. 30. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!