Levelező mellett munka?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok. Ki, hogy dolgozik/dolgozott, mennyire összeegyeztethető a 2? :)
2012. aug. 28. 17:12
 1/4 anonim válasza:
A levelezőt munka mellé találták ki.
2012. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó, oké.

Mondom tapasztalatokat várok.

Nem feltétlenül amúgy mert: diákmunkás nem lehetsz, mert ahhoz nappalisnak kell lenni, viszont állandó munkásnak meg nem szívesen vesznek fel, mert sehol nem díjazzák a kéredzkedést állandóan.

Épp ezért várok tapasztalatokat, hogy kit mennyire engedtek el munkahelyről, mennyire járt be a tanítási napokra, stb.

2012. aug. 28. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan munkahelyt keres ahol szombaton nincs munka. Főleg szombaton van a tanítás, pénteken elég ritkán. Szóval nem kell sokat elkérni magadat.
2012. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk havonta egyszer csüt, p, szombat van suli. Nem kértem ki magam, mondtam, hogy idkolába járok mostantól, x napokon nem jövök. Jelenlétibe meg bevések egy T betűt. Ennyi, az én munkáltatóim tisztelik és betartják a törvényeket, és a jogaimat. Bár úgy hiszem szerencsés helyzetben vagyok, kétlem, hogy hemzsegnének az ilyen normális cégek Magyarországon.
2012. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!