Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Beiratkozzak azért a suliba?

Beiratkozzak azért a suliba?

Figyelt kérdés
Szóval, ma kellene beiratkoznom egy esti okj-s suliba, legalábbis ez lett volna a terv ha nem találok munkát. Tegnap viszont felhívtak egy állással kapcsolatosan és nagyon valószínű hogy szeptemberben már kezdhetnék is dolgozni és a munkaidőm 9-től 5-ig tartana. Ezért nem tudom hogy mellette tudnám -e csinálni a sulit, mivel heti 2+1(egy szombati délelőtt) napot kellene bejárnom és 4-től kezdődne az oktatás hétköznap, viszont ha dolgozni fogok akkor sehogy sem tudnék 4-re beérni a suliba.. Viszont ez nem is lenne olyan nagy baj, mert amilyen szakra mennék én azt már tanultam a középiskolámban 5 évig, szóval csak azért mennék hogy kapjak róla papírt, tehát ha vizsgákra bemennék az is elég lenne nekem. A kérdésem az, hogy az ilyen sulikban mennyire veszik azt komolyan hogy bejárok -e az órákra vagy sem? Lehet így hülyén hangzik, de a sulit is szeretném csinálni, mivel idén van rá utoljára lehetőség hogy ingyenes okj-t csinálhassak, viszont ebben a világban egy munkalehetőséget visszautasítani..nem hiszem hogy megengedhetném magamnak.

2012. aug. 28. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán megértik. Nekem úgy volt, hogy lesz melóm, ezért nappali helyett estire jelentkeztem. A meló ugrott, elmentem nappalira, majd egy év után kaptam a levelet, hogy menjek pótvizsgára estire, úgy, hogy a beiratkozási díjat sem fizettem be szeptemberben:) Igaz az a régi sulim volt, ahol a szakmunkást végeztem, és valamelyik régi tanárom jó fej akart lenni, de ez azért valamit sejtet az estin uralkodó állapotokról:)
2012. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne h okj-s képzésre mennyire fontos a bejárás, mert én is most kezdek, de sztem ugyanolyan fontos, mintha sima gimis lennél, tehát beírják a hiányzókat, de ez az én véleményem, szóval jöjjenek a válaszok :D
2012. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!