Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogorvos vagy villamosmérnök?...

Fogorvos vagy villamosmérnök? Melyikkel tudnék könnyebben elhelyezkedni, melyiket éri meg jobban tanulni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 19:46
 1/6 A kérdező kommentje:
*Ha számít, a fizikát könnyebben meg tudom tanulni, mint a kémiát. A matekot is imádom, de a bioszt is. Ti melyiket választanátok?
2012. aug. 28. 19:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Két nehéz szak. Az emberiség töredéke tudná mindkettőt - színvonalasan - elvégezni, szóval inkább döntsd el magad aszerint, melyik iránt tudsz elhivatottabb lenni, és nem utolsósorban melyik terület megy jobban.
2012. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A fogorvos jobban vonz, mindig is azt szerettem volna, hogy ott legyen a nevem előtt, hogy dr. Csak a kémia miatt félek. Ott sok lenne, vagy inkább biológia van több?
2012. aug. 28. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:

nézegesd kicsit a tantárgyakat, hogy melyek állnak hozzád közelebb. és mindenképp a szerint dönts amit jobban szeretnél csinálni, mert hűzós szakok, egyiket sem könnyű befejezni(persze nemis lehetetlen)

a fogorvosiról: [link] (elég bőven ir mindenről)


villamosmérnök: [link]



remélem, segitségedre lesz :)

2012. aug. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!:) A tanterv alapján egyértelműen a fogorvosi tetszik jobban. Gondolkodtam még az orvosin is, de ha odáig jutok majd eldöntöm. Köszi mégegyszer a segítséget!!:)
2012. aug. 28. 23:46
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Én mindenképpen a fogorvosit választanám. Sokkal nagyobb karriert futhatsz be (fog)orvosként mint mondjuk villamosmérnökként. Ráadásul az sem elhanyagolható tényező, hogy míg orvosra mindig szükség lesz és soha nem lesz túltelített, a mérnöki pálya e tekintetben sokkal veszélyeztetettebb.
2012. szept. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!