Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok nekem segíteni?...

Tudnátok nekem segíteni? Adóigazgatási szakügyintéző, ügykezelő, igazgatási ügyintéző, hatósági és közigazgatási ügyintéző - pályaválasztással kapcsolatos! ( bővebben kattints rám! )

Figyelt kérdés

sziasztok, sajnos nem értek semmit se, bután hangzik de villágosítsatok fel engemet.

Végzős vagyok, és pályaválasztás előtt álok, a lényeg hogy a közigazgatásban szeretnék dolgozni.

vannak itt szakmák:

adóigazgatási szakügyintéző, ügykezelő, igazgatási ügyintéző, hatósági és közigazgatási ügyintéző

- abban kéne segiteni, hogy most ezekkel őszintén meliyk szakmával lehet elhelyezkedni, mert beirtam pl: google-ba hogy hatósági és közigazgatási ügyintéző és állást nem dobott ki meg seholse képzést.

vagy ottvan az adóigazgatási szakügyintéző, most ez felsőfokú szakképesités, de láttam olyan sulikat ahol tanitják ezt de nem fősuli( pl:Magyar üzeltmeber képző szki)- BGF(Minőségbiztosító

intézmény) és láttam oylat hogy ha elvégezném akkor ezel a szakmával tudok igazgatási ügyintézőnak is menni., ha pl. jelentkeznék akkor mi alapján kerülnék be, odais kellene felvételiznem (mint pl. fősulira ) és bezsámitsák pontjamimat vagy csak elég érettségi.

Aztán láttam, olavstam interneten oylat hogy ügykezelő illtve közigazgatási alapvizsga ezek mit jelentenek?

Ezekell a felsorolt képzésekkel szerintetek helyezkedni? hol (polg.hivatal, földhivatal, okányiroda )???

a felsorolt küzül melyik lenne a LEGJOBB szakma, amivel nem tennék magamba kárt ha elvégezném.

Furám hangzik, de nem a PÉNZ számíit, hanem a állás, hogy legyen munkám..

segitsetek nekem eligazoldni, köszi szépen!

(bocs a helyesírásért, siettem)



2012. aug. 28. 20:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!