Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miskolci Egyetem Műszaki...

Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Karáról és az Olaj- ég gázmérnöki képzésről információk? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! A címben említett szakról szeretnék érdeklődni. Hamarosan kezdődik az utolsó év és választani kell merre tanuljak tovább. Jelenleg nagyon tetszik ez a szak, de szeretnék még információt gyűjteni, árnyalni a képet. Ha ezt szeretném tanulni akkor műszaki földtudományira kell mennem ott lehet szakosodni és tovább mennyi Msc-re. Jelenleg úgy látom ezt a szakot, hogy a MOL azzonnal lecsap az ott tanulókra, majd világ különböző tájaira utazhatok, ott benti (tervezői) és kinti (felügyelői) munkáim lennének, tehát nem csak egy asztal mögött ülök folyamatosan és ezért sok pénzt kapok (igen nekem azért a fizetés is számít). A véremben van az utazás és imádok kint lenni. Érdemes, szükséges tovább menni Msc-re? Milyen munka lehetőségek vannak itthon és külföldön (főleg külföldön)? Esetleg névszerint cégek. Területek? Szeretnék oroszul tanulni esetleg van Oroszországban érdekeltsége a MOL-nak? Vélemény az egyetemről, szakról? Milyen fizetések vannak a területen? Hírtelen ennyi jutott az eszembe. Nagyon örülnék ha tudnék beszélni egy szakon tanuló, végzett diákkal. (ehh látom pár szabályt kapásból megsértettem, de ez így kerek és bocsánat)

2012. aug. 28. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is itt szeretnék tovább tanulni,azóta esetleg vannak új infoid??:)
2013. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!