Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mire számíthatok?...

Szerintetek mire számíthatok? Felvesznek?

Figyelt kérdés

Nemzetközi tanulmányok alapszara(BA) jelentkeztem pótfelvételin a Nyíregyházi Főiskolára.

A rendes felvételin 240 volt a ponthatár, ez ugye a költséges. Államilag finanszírozott pedig nem is indult.

Nekem több mint 300 pontom van, esélyes hogy felvesznek?

Ugye én eleve költséges lennék, gondolom így nem íratnak alá hallgatói szerződést nemde?



2012. aug. 29. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hallatói szerződést csak azokkal íratnak alá, akik állami támogatottra jelentkeznek. Esélyed az van, de ha tegyük fel 40-en jelentkeznek oda pótfelvételin, de csak 30 helyet hirdettek, akkor az a 10 esik ki akinek a legkevesebb pontja van. Én azt gondolom,hogy a NYF nemzetközi tanulmányokra nem 400 pont feletti emberek fognak jelentkezni, ha nem olyanok akiknek nincs túl sok pontjuk, szóval jók az esélyeid.
2012. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!!


Hát nem tudom, pont annyi pontom van, amennyi a minimum... Hát azt hittem csak 240 körül lesz itt is, de nem baj lesz ami lesz.

2012. aug. 29. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!