Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mentőtiszt, szülésznő vagy...

Mentőtiszt, szülésznő vagy természetvédelmi mérnök?

Figyelt kérdés
Régi álmom, hogy mentőtiszt legyek, de de le akarnak beszélni róla. szerintük nem nekem való...és nem bírnám se lelkileg se fizikailag és szerintük inkább férfi munka és nem női...gondolkoztam azon, hogy szülésznő leszek, de igazából tanácstalan vagyok mit is tanuljak... mostanában gondoltam még a természetvédelmi mérnökségre is..szerintetek a három közül melyiknek lenne érdemes tanulni???
2012. aug. 31. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát a mentőtiszti tényleg nem éppen női szakma, de azért akadnak köztük nők is.

Én ezek közül a szülésznőt választanám.

2012. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Mentőtisztekből inkább férfiakat vesznek fel, és nagyon nehéz szak, nálunk idén államvizsgán 5 en végeztek. A szülésznő szép, de túlképzés van belőle. Esetleg ápolónő?
2012. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mentőtiszt szeretnél lenni legyél az. Nehéz de szép szakma és igen lehet nő is.. mentőápolónak nem vennének fel!
2012. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és a természetvédelmi mérnöknek lenne értelme???
2012. aug. 31. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!