Milyen iskolát válasszak?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem és szeretnék továbbtanulni..viszont sajna nincs pénzem/zünk..ezért olyan iskolát keresek ami kevés vagy semmilyen térítést nem igényel...a legjobban a rendészetire szeretnék menni,de ha ez nem sikerül egyszerűen nem tudom hogyan tovább....:(esetleg ötletek,iskolák?Lény vagyok és szeretek emberekkel foglalkozni,illetve nagyon-nagyon szeretnék rendőr lenni de ha ez nem jön össze mit csináljak??

2012. szept. 2. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nézz utána először is, hogy mi kell a rendészetire, és gyúrj rá az érettségire, szerezz nyelvvizsgát, valamiből csinálj emeltet. Amúgy meg annyi mindent fogsz még kitalálni, hogy a bőség zavarában azt se tudod majd, mit válassz.

Amúgy tudom, hogy a diákhitelről sokan azt mondják, csak adósságba vered magad, de azért ezt fel lehet fogni befektetésnek is. Ha tanulsz, szerzel diplomát, később olyan állást szerezhetsz, amiből játszva kifizeted a tandíj miatti hitelt.

És mielőtt elhatározod, milyen szakot jelölsz majd, nézd végig az összes szakot, és a leírásokat hozzájuk, hátga össze tudsz állítani egy listát.

2012. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:) de kb úgy vagyok vele hogy ha nem lehetek rendőr akkor nem tudom mi legyek...tudom mi kell a rendészetire de sajnos pont annyi esélyem van arra hogy felvesznek mint hogy nem vesznek fel:(
2012. szept. 2. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!