Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanácstalan vagyok! Milyen...

Tanácstalan vagyok! Milyen iskolát, tagozatot válasszak? Mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Nyolcadikos lány vagyok, és nemsokára felvételiznem kell. Érdekel a biológia, kémia, matek, fizika, ebben a sorrendben... Nem tudom eldönteni, hogy hova jelentkezzek elsőnek.

Eddig úgy volt, hogy biológia tagozatra, de egyre jobban kételkedek abban, hogy az lenne a legjobb. Nehéz döntés, és nem szeretnék rosszul választani.

Legszívesebben művészeti iskolába mennék, de édesanyám nem engedi. Ezért gondoltam arra, hogy később építészmérnök legyek, amihez ugye matek tagozat kellene. Ezért nem tudom milyen sorrend lenne jó.

Mit gondoltok? Kérlek segítsetek!

(Általános és nyelvi tagozatra nem szívesen mennék.)


2009. dec. 31. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:
ha kételkedsz bioszban és vannak építészmérnöki terveid, akkor én matekot javaslom. gondolom 2 év után úgy is faktot kell majd választani és akkor még változtathatsz, de a bioszt utólag könnyebb pótolni mint a matekot, fizikát (mat-fizes tagozat esetében).
2009. dec. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dávid ***** válasza:

A kémíiát kevesen választják, és ha később munkát vállalsz, hatalmas lehetőségeid lehetnek.

Matek se rossz.

2010. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!