Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha érettségit szeretnék egy...

Ha érettségit szeretnék egy másik tárgyból emelten, most komolyan 23 000 Ft-ba kerülne?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Jársz most valamilyen suliba? Okj-n az első érettségi ingyenes!
2012. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy ha nem a rendes 4. év végi érettségit csinálod meg, hanem pl már hoztál előre és most újra meg szeretnéd csinálni, vagy szintemelőt tenni akkor mindenképp fizetni kell. Pont ma mondta ezt nekünk is az infótanárunk hogy mivel tavaly megcsináltuk előrehozva az infót ezért ha most a többivel együtt szeretnénk újra javítani vagy emelni akkor 17 vagy 23ezerbe kerül...

elég szar :/

2012. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen ma fizettem ki a tetves 23 000Ft-ot egészen addig abban éltem h 17ezer lesz amíg felnem tették múlthéten a jelentkezési lapot hátmondhatom "időben" értesítettek azért nem mind1 az a hatezer :/
2012. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam én is. Előtte egy héttel kiírják, hogy 23ezer..köszi szépen. Mivel két emeltet írok fizethettem 46ot...
2012. szept. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi hogy offolok, de miért kéne fizetni az érettségiért? Én most októberben csinálok emelt angolt és nem kellett fizetnem
2012. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gondolom azért mert van tanulói jogviszonyod utolsó nem? hova jrsz suliba vagy OKJra?! mert akkor tényleg nem kell amúgy igen
2012. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

elvileg mostmár akinek érettségi bizonyítványa megvan, mindenkinek fizetnie kell, akár tett érettségit már abból a tárgyból azon a szinten, akár nem, akár van tanulói jogviszonya akár nem

előrehozott angolra mész? mert akkor azért nem kell fizetned, mert az érettségi bizonyítványod még nincs meg

nem tudom mit képzelnek amúgy...

2012. szept. 13. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!